ProArt Frame Gallery

ProArt Frame Gallery - професійна студія настінного декору & Багетна Майстерня & Галерея. Компанія існує на ринку України вже понад 15 років. Ми створюємо для Вас ідеальний настінний декор та бездоганне оформлення. Багетна майстерня ProArt Frame Gallery індивідуально підходить до кожного клієнта враховуючи всі його побажання. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з оформлення:

Оформлення картин

 

Наші майстри допоможуть вам з обрамленням картин, фотографій, дзеркал, дипломів, дитячих малюнків, плакатів і навіть з оформлення об’ємних предметів

 

зображення_viber_2021-04-14_16-36-54


Дзеркала


Широка колірна гама багета, різноманітність фактур, матеріалів, технік декорування плюс досвід і майстерність наших майстрів дозволяють створити ексклюзивну раму для дзеркала, яка гідно прикрасить ваше приміщення.

зображення_viber_2021-04-14_16-36-54


Фоторамки

Наявний великий вибір дерев’яних та пластикових фоторамок та антирам.
Виготовляємо дерев’яні фоторамки нестандартних розмірів на замовлення.

зображення_viber_2021-04-14_17-26-10


Декоративні рами

Круглі, овальні, квадратні чи прямокутні – обирати лише Вам.

А ми створимо для Вас ідеальні рами для настінного декору! Будь-якого розміру, складності та конфігурації.

зображення_viber_2021-04-14_17-26-39


Картини

Картини ручної роботи з найрізноманітнішими сюжетами бездоганної якості. Такі полотна прикрашають елітні будинки, сучасні офіси, фешенебельні готелі. Вони оригінальні, незвичайні та ексклюзивні. А найважливіше, вони впізнавані по стилю та техніці виконання.

зображення_viber_2021-04-14_16-36-53


Підвісні системи для картин та декору

Ми пропонуємо широкий асортимент систем для підвіски картин, що допоможуть Вам розвішувати та переміщувати картини без додаткових труднощів та без нанесення шкоди стінам.

зображення_viber_2021-04-14_16-36-51

Окрім великого асортименту готових фоторамок, дзеркал та декоративних рам, Ви можете замовити продукцію на власний смак, будь-якого розміру та кольору. Наші висококваліфіковані фахівці зможуть втілити в життя будь-яку Вашу ідею. Ми з радістю запропонуємо Вам оригінальні варіанти оформлення Ваших робіт та допоможемо в підборі багету. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це основний принцип нашої роботи!

    Напишіть нам!

    Якщо у Вас виникли запитання, або Вам потрібна додаткова інформація — звертайтесь

    X