ЗАГАЛЬНЕ
1.1 Дана політика конфіденційності встановлює, як персональні дані Покупця отримуються, зберігаються, обробляються та використовуються. Персональні дані заповнюються Покупцем при оформленні замовлення або при реєстрації на сайті.
1.2 Конфіденційність персональних даних є обов’язковою умовою для зберігання доступу до персональних даних Покупця.
1.3 Використання Покупцем веб- сайту ProArt Frame Gallery означає, що користувач погоджується з Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних.
1.4 Якщо ви не погоджуєтесь з умовами Політики, користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину ProArt Frame Gallery
1.5 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надані покупцем сайту інтернет-магазину, та не несе відповідальність за втрачу Покупцем даних до особистого кабінету.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
2.1 Необхідні такі персональні дані, а саме: прізвище, ім’я, контактний телефон та адреса доставки.
2.2 Інша інформація надається Покупцем на свій розсуд.

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ProArt Frame Gallery НЕ ЗБИРАЄ IP-АДРЕСИ ПОКУПЦІВ
3.1 Зберігаються лише тільки ті персональні дані, які потрібні для надання послуг з продажу та доставки товару.
3.2 Персональні дані використовуються для спілкування з Покупцем, для інформування Покупця про наявність товару, підтвердження замовлення, доставку товару та для зв’язку кур’єрської служби з Покупцем.

ЗМІНА ОСОБИСТИХ ВІДОМОСТЕЙ КОРИСТУВАЧА
4.1 ПОКУПЕЦЬ може змінювати надану особисту інформацію в будь-який час в Особистому кабінеті.

ЗМІНА ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
5.1 Ми маємо право змінювати умови Політики конфіденційності. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці сайту.