ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1 Цей договір є офіційною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу товару, представленого на сайті framegallery.com.ua
1.2 Договір вважається укладеним з моменту оплати Покупцем замовлення, на умовах цього Договору, за цінами вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
ТОВАР – об’єкт угоди сторін, який був обраний покупцем на сайті Інтернет-магазину.
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН – засіб для презентації, де відбувається прямий продаж товарів споживачеві.
ПОКУПЕЦЬ – фізична особа, яка досягла 18 років, розміщує замовлення щодо купівлі товару, що представлений на сайті Інтернет-магазину для цілей, що не пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності або юридична особа чи фізична особа-підприємець.
ПРОДАВЕЦЬ –  компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
3.1 Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
4.1 Покупець самостійно оформляє замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину.
4.2 При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов’язаний повідомити Покупця телефоном або через електронну пошту.

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Покупець може здійснити оплату такими способами:
5.1 Попередня оплата на картку Приват Банку.
5.2 Попередня оплата на розрахунковий рахунок ФОП.
5.3 Накладеним платежем – оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділеннях транспортних компаній за готівковий розрахунок в національній валюті.

УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ
6.1 Доставка товарів, що придбані в Інтернет-магазині, здійснюється до відділень чи на вказану Вами адресу кур’єрськими службами Нова Пошта та SAT.

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН
7.1 Покупець зобов’язаний своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору.
7.2 Продавець має право в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.
7.3 Покупець зобов’язується до моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом, умовами Договору та цінами, що вказані на сайті Інтернет-магазину.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
8.1 Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.
8.2 Продавець не несе відповідальності за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару через різну колірну передачу моніторів персональних комп’ютерів та мобільних пристроїв;
8.3 У випадку обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких сторони не могли передбачити та запобігти.
8.4 Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, що вказана на сайті Інтернет-магазину. При оформленні замовлення Покупець надає Продавцю згоду на обробку та використання своїх персональних даних.
8.5 Оплата оформленого замовлення в Інтернет-магазині Покупцем, означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу.
8.6 Інформація, надана Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця лише з метою обробки замовлення, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та інших дій, пов’язаних з виконанням замовлення.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ
9.1 Повернення товару здійснюється згідно діючого законодавства України.
9.2 Повернення товару належної якості в Інтернет-магазин здійснюється за рахунок Покупця.

ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
10.1 Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, що визначений частиною шостою статті 11 Закону України «Про електронну комерцію».
11.2 До закінчення терміну дії, цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до початку процесу фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.
11.3 Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору, та у випадках передбачених чинним законодавством України.